1982 İzmir doğumluyum. Deniz Harp Okulu İngilizce Bilgisayar Mühendisliği ve TC Rumeli Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans mezunuyum. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda SAS Komandosu olarak uzun yıllar yurt içinde ve dışında görev yaptım. Mecburi hizmetim sonunda özel sektöre geçtim. Pearson/İngiltere’den akredite Personal Trainer (Kişisel Antrenör), Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı eğitmenim. Aynı zamanda Atış ve Dalış eğitmeniyim.

Tüm hayatım boyunca amatör ve profesyonel olarak sportif faaliyetlerde bulundum. Basketbol, Triathlon, Fitness, Boks ve Kickbox/Muay Thai ile ilgilendim. Uzun yıllardır Wing Chun ile ilgilenmekteyim, bu alanda sürekli eğitim ve gelişime önem vermekteyim.

Bu kusursuz savaş sanatını yaymak için dersler vermekteyim. Eski mesleğimden ötürü savaş taktikleri uzmanlığımı Wing Chun eğitimlerimde kullanmaktayım. Aynı zamanda da kendi eğitimime de CWTO organizasyonu Türkiye baş antrenörü Dai-Sifu Erdal Karaal’ın öğrencisi olarak devam etmekteyim.

Amacım hayat boyu Wing Chun’ a devam etmek, bu eşsiz savaş sanatını yaymak, en iyi şekilde öğrenmek ve öğrencilerime öğretmektir.