Eğitmen Kimdir?

Deniz Gürhan Wing Chun & Wing Tsun

Deniz Gürhan Wing Chun & Wing Tsun

1982 İzmir doğumluyum. Deniz Harp Okulu İngilizce Bilgisayar Mühendisliği ve TC Rumeli Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans mezunuyum. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nda SAS Komandosu olarak uzun yıllar yurt içinde ve dışında görev yaptım. Mecburi hizmetim sonunda özel sektöre geçtim. Pearson/İngiltere’den akredite Personal Trainer (Kişisel Antrenör), Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı eğitmenim. Aynı zamanda Atış ve Dalış eğitmeniyim.

 

Wing Chun

Wing Chun

Tüm hayatım boyunca amatör ve profesyonel olarak sportif faaliyetlerde bulundum. Basketbol, Triathlon, Fitness, Boks, Kickbox, Muay Thai, Eskrima ile ilgilendim. Uzun yıllardır Wing Chun ile ilgilenmekteyim, bu alanda sürekli eğitim ve gelişime önem vermekteyim.

Amacım hayat boyu Wing Chun’ a devam etmek, bu eşsiz savaş sanatını yaymak, en iyi şekilde öğrenmek ve öğrencilerime öğretmektir.

 

Wing Chun Eğitimi

Wing Chun Eğitimi

Bu kusursuz savaş sanatını yaymak için dersler vermekteyim. Eski mesleğimden ötürü savaş taktikleri uzmanlığımı Wing Chun & Wing Tsun eğitimlerimde kullanmaktayım. Aynı zamanda da kendi eğitimime de CWTO organizasyonu Türkiye baş antrenörü Dai-Sifu Erdal Karaal’ın öğrencisi olarak devam etmekteyim.

 

 

CWTO

CWTO Sertifikası

CWTO Sertifikası

 

Merkezi Almanya’da olan CWTO, Sigung Hasan Çiftçi tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Çin dövüş sanatı Wing Chun / Wing Tsun Kung Fu ve Filipin silah sanatı Escrima eğitimleri verilmektedir.  Türkiye, Avrupa, Güney Amerika’da okullarımız mevcuttur. 

Türkiye’ deki faaliyetlerini Dai Sifu Erdal Karaal koordinatörlüğünde Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu’na bağlı olarak resmi şekilde  yürütmektedir.

Wing Tsun Eğitimi

Wing Tsun Eğitimi

CWTO okulları Wing Chun / Wing Tsun eğitimlerini yüksek disiplin ve etik değerler çerçevesinde; sistematik, çağdaş, gerçekçi bir şekilde felsefe, psikoloji, fizyoloji gibi etmenleri de kapsayarak gerçekleştirir.